Zaleťte si během června do 2 evropských metropolí najednou. Vydáte se do Bruselu a poté do Budapešti. Obě velkoměsta navštívtíte během X dní a multi-city letenky vás vyjdou na 1 683 Kč. Vydejte se na prázdninový trip! V každém z měst můžete strávit libovolnou dobu pobytu.

Příkladový termín: 25. – 31.8. 2018 cestovní období: srpen/září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj prázdninový trip

Pokud chcete navštívit jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Budapešť

Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.

Ubytování 

Ubytování v Bruselu vychází ubytování na 1 300 Kč a v Budapešti pořídíte ubytování od 900 Kč na 2 os./noc. Ubytování hledejte přes booking.com  či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (725 Kč).