Naplánujte si letní návštěvu Amsterdamu během prodlouženého víkendu! Letenky na prázdninový víkend v Amsterdamu z Prahy pořídíte od 1 304 Kč. Poletíte v pátek a vrátíte se v pondělí.

Příkladový termín: 7. – 10.8. 2020  cestovní období: červen, červenec, srpenPrázdninový víkend v Amsterdamu

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky na prázdninový víkend z Prahy

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější letenky přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.Využít můžete Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí.Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Průvodce
Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč či 10% slevu na booking.com.