Zaleťte si během zimního víkendu na Kypr! Nádherná příroda, milí lidé, krásné pláže a příznivé ceny. Letenky na prodloužený víkend na Kypru seženete z Vídně od 885 Kč.  Na Kypru je v zimě kolem 18 stupňů Celsia, ideální pro poznávání ostrova.

Příkladový termín: 17. – 20.1. 2020  cestovní období: prosinec, ledenprodloužený víkend na Kypru

VÍCE TERMÍNŮ

Kypr

Kypr je krásný ostrov s mnoha nádhernými plážemi např. pláž Nissi a pohořím Troodos, kde leží nejvyšší hora Kypru – Olympos. Mezi památky na Kypru, které stojí za návštěvu jsou hrady, např. Limassolský hrad ze 13. století, kláštěry a vinice. V bývalém hlavním městě Paphos najdete také proslulé Královské hrobky – komplex katakomb z helenistického období.

Ubytování

Ubytování na Kypru je překvapivě celkem levné, můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Je to jen na Vás. Ceny se pohybují od 600 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 730 Kč na první ubytování.

Autopůjčovny

Kypr je ostrov s dobrou infrastrukturou, což láká k vyjížďkám po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás. Pro nejlevnější variantu můžete využít srovnávač RENTALCARS.