Pokud toužíte poznat netradiční místa, tenhle tip je přímo pro Vás. Celým jménem Newcastle upon Tyne je jedno z nádherných a přesto zatím turisticky neprozkoumaným městěm severní Anglie.  Zpáteční letenky na prodloužený víkend pořídíte za 734 Kč.

Příkladový termín :  3. – 6.11.2016 116 PLN = 734 Kč( čtvrtek -neděle) REZERVACEnewcaslte-letenky

Co vidět v Newcastle

Naleznete zde splynutí velkolepé starodávné architektury a moderního umění. Dříve bylo město součástí mocného anglosaského království Northumbria. Mezi památky patřímístní hrad v centru města, most Tyne brigde, katedrála svatého Nikolase a Victoria Tunnel.

Ubytování

Ubytování v Newcastle začíná od 800 Kč na noc pro dvě osoby. Více na booking.com   Můžete taktéž využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 540 Kč!

Jak do Wroclawi? 

Do Wroclawi z bližších měst autem, dále jsou super ceny na Polskibus, kde stojí jednosměrná jízdenka 200 Kč, v akci ji pořídíte už od 7 PLN! Další možností je vlak. Pokud si koupíte Celodenní jízdenka+Polsko, můžete cestovat do Wroclawi za 369 Kč.Pokud byste jeli o víkendu,  hodí se Vám Skupinová víkendová jízdenka+Polsko na kterou můžou jet 2 dospělí + děti za rovněž 369 Kč. Zpáteční jízdenka do České republiky stojí 19 PLN, takže 121 Kč.