Navštivte 2 destinace v Řecku na jeden zátah. Podíváte se do Athén a poté řecké souostroví Santorini. Letenky na řecký multi-city trip 2v1 pořídíte s odletem z Vídně za 1  797 Kč a na cestě strávíte 9 dní. Případně 7, 11 a 14 dní. Vydejte se na řecké dobrodružství na konci léta!

Příkladový termín: 3. – 12.9. 2020  cestovní období: záříŘecký multi-city trip 2v1

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si multi-city trip po Evropě 

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit jiné řecké ostrovy, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.

Athény 

V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireus se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.

Dias12 / Pixabay

Santorini

Santorini je souostroví sopečného původu a také jedno z nejoblíbenějších míst v Řecku. Souostrová kombinuje krásné pláže, nádherné scenérie, starobylé města a také tu musíte ochutnat místní víno. Navštivte tradiční vesničky Oia či Pyrgos s modrými střechami, zajeďte se podívat na červenou pláž Red Beach a vydejte se na jedinou horu Santorini – Profitis Ilias.

Russell_Yan / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Athénách Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, na ostrově Santorini se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo využijte nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč.