Navštivte 2 řecké destinace během jednoho tripu. Čekají na vás Athény, řecký ostrov Kréta. Multi-city letenky s odletem z  Katowic a návratem do Berlína pořídíte za 2 419 Kč a na cestě strávíte 10 dní.

Příkladový termín: 3.6. – 13.6. 2018  cestovní období: červen

VÍCE TERMÍNŮ

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit jiné řecké ostrovy, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.

Athény 

V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireusse dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.

Kréta

Kréta je největším ostrovem Řecka. Nabízí nádherné pláže, krásné malebné vesničky a spoustu historických památek. Mezi nejznámější patří královký palác – Knossos z dob existence minojské civilizace. Nevynechejte také pevnost Frangokastelo či klášter Moni Acardi.

jarekgrafik / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Athénách Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, na ostrově Mykonos se ubytování pohybuje od 1 300 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo využijte nabídky AIRBNB.

Pokud ještě nemáte účet na Airbnb, zaregistrujte se a získejte 725 Kč na první ubytování.