Zažijte netradiční jaro na cestách! Kombinací letenek od Ryanairu, Norwegianu a Wizzairu se podíváte do Reykjavíku, Vilniusu a Osla. Letenky navíc nepřesáhnou cenu 3 339 Kč. 

Navštívíte Island, kde si můžete vypůjčit auto a projet si zlatý trojúhelník. V Litvě navštívíte hlavní město Vilnius, které se řadí mezi nejhezčí severská města a na zavěr nahlédnete pod pokličku hlavního města Norska – Osla.

Příkladový termín: 21.3. – 31.3. 2018 REZERVACEIsland

Navštivte Zlatý trojuhelník (Gulfoss, Strokkur a Thingvellir), nezapomeňte na nádhernou lagunu  Jökulsárlón, udělejte zastávku v malém městečku Akureyri,  dále navštivte Duhové hory Landmannalaugar, ledovec Vatnajökull a spoustu nádherných vodopádů jako jsou Seljalandsfoss, Detifoss a Skogafoss. Výlet zakončete v Modré laguněVideo z Islandu Doporučuji si půjčit auto objet všechny krásy Islandu. Autopůjčovny

Ledové kry na Islandu.

Photo by Jiří Sýkora

Vilnius

Hlavní město Litvy, které se nachází v geografickém centru Evropy nabízí spoustu památek a právem patří na seznam UNESCO.Nenechte si ujít výhled na toto kouzelné město z hradního vrchu –  symbolu Vilniusu –  červené Gediminasovy věže s vlající litevskou trikolorou.  Další památky ve Viniusu jsou Brána Aušros, Zelený most či Univerzita.

OSLO

Hlavní město Norska se řadí mezi nejdražší metropole Evropy. Nabízí nespočetné množství muzeí, kaváren a také spoustu nedoceněných památek. Nezapomeňte navštívit dominantu Osla – hrad a pevnost Akershus, který byl postaven ve 13. století na obranu města a také Operu, ze které je nádherný výhled na moře.

Ubytování

Ubytování na Islandu pořídíte od 1 800 Kč, ve Vilniusu pořídíte už od 500 Kč za dvoulůžkový pokoj a v Oslu se ceny pohybují kolem 1 600 Kč. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč.

MAPA TRIPU