Vydejte se z Pardubic na prodloužený víkend v Londýně. Navštívit Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square nebo prostě jen za nákupy. Za letenky zaplatíte 778 Kč. Odlety z Pardubic jsou naplánovány na úterý, čtvrtek a neděli. 

Příkladový termín: 23. – 26.9. 2017   RYANAIR     čtvrtek- sobota či sobota-úterýPoznámka: Letiště v Pardubicích nabízí parkování před terminálem zdarma. 

Jak z letiště Stansted do centra Londýna?

Z letiště se můžete vydat vlakem nebo autobusy. Stansted Express jezdí každých 15 minut a pokud si lístky koupíte online vyjde Vás jednosměrná jízdenka na 12,99 GBP. Vlakem se do centra dostanete za 45 minut.

Pokud preferujete jízdu autobusem, můžete si vybrat ze tří dopravců Easybus, National Express a Terravision. Easybus je asi nejlevnější varianta. Mívají akce a jízdenky pořídíte už o 1 GBP. Cesta trvá kolem 50 minut, počítejte však s delším časem kvůli zácpám v Londýně.

Ubytování 

V Londýně seženete ubytování za 1800 Kč  pro dva na jednu noc. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Příkladovým ubytováním může být hotel Lettingeasy,který seženete za 3 459 pro 2 osoby na celý pobyt. Hotel je dostupný metrem. REZERVACE

Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 830 Kč, kde seženete ubytování u místních. Půjde především o nabídky poblíž centra a i za vyšší cenu se vyplatí, než vzdálené hotely.