Naplánujte si červnovou dovolenou za super cenu a zaleťte si díky levným letenkám od Laudamotion na jeden z Kanárských ostrovů – levně si můžete zaleťet na Lanzarote, Gran Canariu či Fuerteventuru. Levné letenky na Kanárské ostrovy pořídíte od 598 Kč s odletem z Berlína. Na Kanárských ostrovech můžete zůstat podle libosti – 5 , 7 , 11  nebo 14 dní.

Příkladový termín: 12.6. – 22.6. 2018  cestovní období: červen

Letenky na Lanzarote od 598 Kč        VÍCE TERMÍNŮ

Letenky na Gran Canarii od 879 Kč    VÍCE TERMÍNŮ

Letenky na Fuerteventuru od 897 Kč VÍCE TERMÍNŮ 

Lanzarote

Lanzarote nebo-li Ohňový ostrov je čtvrtý největší ostrov Kanárských ostrovů. Celý ostrov je prohlášen za biosférickou rezervaci UNESCO. Vydejte se do Ohňových hor (Montaňas del Fuego), kde se nachází národní park Timanfaya se sopečnými útvary a měsíční krajinou.Nejkrásnější pláže ostrova najdete v chráněné oblasti Playas de Papagayo a za černým lávovým pískem se vydejte na pláž Playa Quemada.

RoyBuri / Pixabay

Gran Canaria

Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů sopečného původu, který je převážně hornatý. Můžete buď relaxovat si půjčit auto a objet krásy ostrovy např. přístav Puerto de Mogan, písešné duny Maspalomas nebo zavítat na nejvyšší horu Pico de la Nieves.  

Fuerteventura

Druhý největší ostrov Kanárských ostrovů s nekonečnými bílými plážemi a neskutečnými  všudypřítomnými barvami. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. Kr Ostrovu dominuje nejvyšší hora Pico de la Zarza.

By: Tee Cee

Ubytování 

Na Kanárských ostrovech se ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

Tip: Trip se zastávkou v Barceloně

Dovolenou na Kanárských ostrovech můžete také spojit s návštěvou Barcelony od 2 400 Kč. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek. Viz článek