Kombinací levných letenek se v létě můžete podívat do 3 destinací Evropy za cenu zpáteční letenky do Paříže. Využijte šanci a vyražte na nezapomenutelný trip po Evropě, třeba s kamarády. Veškeré letenky z Prahy a zpět přes 3 města: Brusel, Manchester a Amsterdam pořídíte za 3 167 Kč. 

Příkladový termín: 5. – 11.8. 2017   REZERVACEbrusel_manchester_amster.-cenapng

Pokud se Vám nezdá délka dní v každém městě,  přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města.

1.zastávka – Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.  Nevýhodou je vzdálené letiště Charleroi, na které přiletíte a je vzdálené cca hodinu cesty do centra, přičemž stojí jízdenka 14 euro.

76640 / Pixabay

76640 / Pixabay

2.zastávka – Manchester

Fotbaloví nadšenci by si určitě neměli nechat ujít prohlídku známého Old Trafford, další atrakcí je zámek Castlefield, Manchesterskou katedrálu,  zdejší muzeum vědy a techniky a největší park v Evropě –Heaton Park. V Manchesteru strávíte  necelé 2 dny.

3.zastávka – Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech. Průvodce

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

MAPA TRIPU:  Praha – Brusel – Manchester – Amsterdam – Prahabrusel_manchester_amster

Ubytování 

V  Bruselu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1200 Kč. V Manchesteru se ubytování pro 2 osoby pohybuje kolem 900 Kč/noc a ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 500 Kč. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com a ušetříte! nebo využijte AIRBNB se slevou 610 Kč na první ubytování.