Pokud ještě nevíte kam poletíte o prázdninách, můžete se vydat do makedonského hlavního města Skopje. Wizzair slaví 30 narozeniny a při té příležitosti má 30 % slevy na letenky. Využijte levných letenek a vydejte se v létě po stopách Alexandra Velikého!

Příkladový termín : 24.7. – 28.7. 2017   REZERVACE     682 Kč s WDC, bez členství 1048 Kčskopje-bra

Co vidět ve Skopje

Hlavní město Makedonie je rozdělenou řekou na dvě poloviny. Obě části mají svůj půvab,  liší se nejen architekturou, ale také pomyslně rozděluje  město na pravoslavnou a muslimskou část.  Určitě si nenechte ujít Staré město , náměstí Makedonie, kde je socha Alexandra Velikého a nedaleko vzdálený akvadukt, který je z 15. století.

magdica / Pixabay

Ubytování

Ubytování v hlavním městě Makedonie vyjde na 600 Kč ( 2 osoby/ noc) přes Booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Jak se dostat do Bratislavy? 

Do Bratislavy se dostanete autobusem se Student Agency, kde Vás vyjde jednosměrná jízdenka na necelých 300 kč. S vlaky ČD se dopravíte do Bratislavy s včasnou jízdenkou za 450 Kč.

WDC

Členství Wizzair Discount Club je platné na jeden rok a stojí 899 Kč.  Členství u Wizzairu se opravdu vyplatí. Pokud plánujete výlet ve více lidech, doporučuji WDC pro skupiny (až pro 5 osob), které na rok stojí 1500 Kč.