Pokud toužíte na jaře vyjet na pořádné dobrodružství po Evropě,měli byste zvážit tenhle trip. Navštívíte Londýn, Barcelonu, zrelaxujete na Mallorce a poslední zastávkou bude Řím se slušným počtem památek. Veškeré letenky Vás vyjdou na 2 597 Kč, díky kombinaci letenek od Ryanairu.

REZERVACE LETENEK

Mapa tripu :  Praha – Londýn (2 dny) – Barcelona (2 dny) – Mallorca (4 dny) – Řím (3 dny) – Prahatrip26.1.

 

 

První zastávkou bude Londýn. V Londýně  si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Na letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP. Viz článek

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

Mallorca

Malebné horské vesničky, dobré víno a jídlo a navíc příjemných 20 stupňů Celsia lakají na aktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.

Řím

V Římě si necháme dva  3 dny na památky. V Římě nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádhernýAndělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra.

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1800 Kč,  v Barceloně se ubytování pohybuje od 1200 Kč,  na Mallorce se ubytujete od 1200 Kč,  v Římě pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1300 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 540 Kč!