Zaleťte si v květnu do 2 destinací během jednoho výletu. Na cestě budete přesně 6 dní a navštívíte Athény a hlavní město Velké Británie – Londýn. Multi – city letenky koupíte za 1 831 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  2 – 3  dny.

Příkladový termín: 13. – 19.5.2018       cestovní období: květen – červen

VÍCE TERMÍNŮ

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics. Vyhledá vám nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek přes Vaše oblíbená města.

Athény 

V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireusse dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Athénách Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v Londýně seženete ubytování za 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.