Navštivte 2 evropská města za cenu jednoho. Zpáteční letenky z Prahy Vás vyjdou na 1 494 Kč . První zastávkou bude Basilej, odkud poletíte do Londýna s návrate zpět do Prahy.

Praha – Basilej (2 dny) – Londýn (3 dny) – Praha

Mapa tripumap-trip.basel+london

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Basilej  postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)

Termín je od 17.3. – 22.3.2017.   basel-londyn

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a  katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

Londýn

Druhou zastávkou bude Londýn. V Londýně  si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Na letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP. Viz článek

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v centru Basileje vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč, v Londýně seženete ubytování kolem 1700 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 540 Kč!