Zkombinujte na jaře 2 vekoměsta během jednoho týdne! Podíváte se nejdříve do Londýna a poté do Stockholmu. Multi-city letenky na trip 2v1 během jara s odletem z Prahy pořídíte za 1 039 Kč. V každé destinaci můžete zůstat podle představ.

Příkladový termín: 27.3.– 1.4.2019   cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city letenky z Prahy a okolí

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde parka Trafalgar square a mnoho dalšího.  Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Stockholm

Hlavní město Švédska nabízí nepřeberné množství muzeí a galerií a nádherné parky. Stockholm je obklopen Baltským mořem a jezerem Mälaren. Vydejte se na Královský palác, dominantu města – Stockholmskou radnici či navštivte Nobelovo muzeum.

Mariamichelle / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Londýně stojí kolem 1 600 Kč a ve Stockholmu pořídíte ubytování kolem 1 800 Kč.Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.

Zavazadla

Od 1.11. se mění podmínky zavazadel u letecké společnosti Ryanair. V této ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 200 Kč/ let za priority pass u Ryanairu.