Zaleťte si na trip 2v1 během září z Prahy! Procestujete 2 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Paříž a Barcelonu. Multi-city letenky na trip po Evropě z Prahy pořídíte od 2 468 Kč. 

Příkladový termín: 19.9. – 26. 9. 2019  cestovní období: záříTrip 2v1 během září z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný trip 2v1 během září z Prahy

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Ubytování

Ubytování v Barceloně se pohybuje od 1 400 Kč a v centru Paříževychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.