Zaleťte si do 2 evropských destinací najednou. Vydáte se na Maltu a poté do Bologni. Obě destinace navštívtíte během 9 dní a multi-city letenky z Wroclavi s příletem do Prahy vás vyjdou na 2 059 Kč.

Příkladový termín: 17.6. – 26.6. 2018     cestovní období:  červen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušej vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Ubytování

Na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč a za podobnou cenu se ubytujete i v Bologni. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.