Spojte dovolenou na Mallorce s několikadenní zastávkou v Nice. Letenky na trip 2v1 na konci léta z Vídně pořídíte od 1 745 Kč. Na Mallorce můžete zůstat podle libosti – 5 dní, 7 nebo 12 dní –  v  Nice pak můžete zastavit na 2 – 5 dní. 

Příkladový termín: 22.9. – 9.10. 2019 cestovní období: září, říjenTrip 2v1 na konci léta z Vídně

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letenky na trip 2v1 na konci léta z Vídně či okolí

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiné destinace, přejděte na vyhledávač eurotripů Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek . Zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?

Mallorca

Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či do Avignonu.

Ubytování 

Na ostrově Mallorca a v Nice se ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč či 10% slevu na booking.com.