Zaleťte si do 2 evropských měst v létě! Navštívíte Amsterdam a Liverpool za super cenu. Letenky z Prahy Vás budou stát  2  510 Kč a v každém městě strávíte 1  – 2 dny. 

Příkladový termín: 14.7. – 18.7. 2018  cestovní období: červen, červenec – srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

Liverpool

Liverpool je nejen proslulé místo vzniku legendární kapely Beatles. Najdete zde historické centrum, gigantický přístav a několik muzeí. Fanoušci fotbalu si také přijdou na své. Město má super atmosféru, doufám že se Vám zalíbí tak jako nám. Z letiště Johna Lennona se vydejte autobusem do centra města. Celodenní jízdenka stojí 4,5 GBP, jednosměrnná jízdenka Vás pak z letiště do centra vyjde na 1,5 GBP.

andreeg2001 / Pixabay

Ubytování

Ubytování v centru Amsterdamu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč a v Liverpoolu Vás vyjde na 1 390 kč. Ubytování můžete najít na booking.com nebo se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 725 Kč.