Zaleťte si do 2 evropských měst v létě! Navštívíte Benátky a Amsterdam za super cenu. Letenky z Prahy Vás budou stát  2 368 Kč a v každém městě strávíte 1  – 2 dny. 

Příkladový termín: 2.7. – 6.7. 2018  cestovní období: červen, červenec – srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Benátky

V Benátkách určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete do centra autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Benátkách seženete ubytování za 1 200 Kč a v centru Amsterdamu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Ubytování můžete najít na booking.com nebo se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 725 Kč.