Zaleťte si v květnu do 2 destinací během jednoho výletu. Na cestě budete přesně 8 dní a navštívíte Porto a italské město Bologna. Multi – city letenky koupíte za 2 267 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  3 – 4 celé dny.

Příkladový termín: 12. – 20.5.2018       cestovní období: květen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. Porto bylo také zapsáno na seznam UNESCO. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže a Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Ubytování

Teď už je trip kompletní a chybí nám jen ubytování. V Portu se ubytování pohybuje od 600 Kč pro dvě osoby na noc a v Bologni seženete ubytování kolem 1 400 Kč. Veškeré ubytování seženete na booking .Také můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč.