Vydejte se do 3 velkoměst a zároveň na Kanárské ostrovy!  Navštívíte Londýn, hlavní město Katalánska – Barcelonu, poté zrelaxujete na Fuerteventuře a nakonec se podíváte do Milána. Veškeré letenky z Pardubic s příletem do Prahy Vás budou stát 3 236 Kč.

Příkladový termín: 27.1. – 7.2. 2018 REZERVACE

Londýn 

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Fuerteventura

Druhý největší ostrov Kanárských ostrovů s nekonečnými bílými plážemi a neskutečnými  všudypřítomnými barvami. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. Kr Ostrovu dominuje nejvyšší hora Pico de la Zarza.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Milán / Bergamo: 

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

 Ubytování 

Londýně seženete ubytování kolem 1 700 Kč, na Fuerteventuře a v Barceloně se ubytujete od 1200 Kč a v Miláně/Bergamu se ubytování pohybuje od 1000 Kč pro dvě osoby na noc,  Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 720 Kč!

Mapa tripu