Vydejte se po 3 evropských velkoměstech během června za super cenu. Navštívíte Amsterdam, následně Ženevu a poslední zastávkou budou Benátky. Zpáteční letenky z Prahy Vás vyjdou na 2 546 Kč.

Příkladový termín : 18.6.– 27.6.2018      cestovní období: červen a konec srpna


VÍCE TERMÍNŮ

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay pod licencí CC

2.zastávka→ Ženeva

Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.

Luisfpizarro / Pixabay

Luisfpizarro / Pixabay pod licencí CC

3.zastávka →  BENÁTKY

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

By: Dimitry B. pod licencí CC

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 500 Kč. Ubytování  poblíž centra Ženevy Vás vyjde na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v centru Benátek vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 200 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.