Naplánuj si trip po Evropě a poznej 3 města Evropy na jeden zátah. Na tripu navštívíš Lisabon, Barcelonu a Londýn. Za multi-city letenky zaplatíš 2 926 Kč. Na cestách budeš přesně 8 dní. 

Příkladový termín:    12.5. – 19.5. 2018  cestovní období: květen – červen

VÍCE TERMÍNŮ 

Tenhle trip je jen ukázkou, že si levně můžete poskládat jakýkoliv trip po Evropě. Přejděte na vyhledávač Flightics a navolte si oblíbená města, spolu s dobou pobytu a vyhledávač vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.

Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

 Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v Lisabonu Vás vyjde na 800 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, v Barceloně se pohybuje kolem 1200 Kč  a v Londýně Vás vyjde na 1 590 kč/ os. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.