Zaleťte si na trip po Evropě! Navštivte Londýn, Marseille a Faro během jednoho výletu. V každé destinaci strávíte 2 – 4 dny a na cestách budete přesně 10 dní. Multi-city letenky z Pardubic s příletem do Wroclavi vás budou dohromady stát 2 304 Kč. 

Příkladový termín: 26.5. – 5.6. 2018       cestovní období: květen – červen

VÍCE TERMÍNŮ

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Marseille

Druhé největší město ve Francii a zároveň důležitým středistem obchodu. V Marseille navštivte přístav, zvaný Vieux-Port. Je chráněn dvěma masivními pevnostmi – Saint Nicolas a Saint-Jean. Také si projdětet Bulvár La Canebière a opatství  Saint-Victor.

Faro

Příletíte do Fara, které je hlavním městem portugalské provinci Algarve. Nechte si den na projití historického centra Fara a poté se vydejte k nádherným písčitým plážím s pískovcovými útesy, které se táhnou po celém jižním pobřeží. Navštivte Albufeiru či nejzápadnější bod Evropy Cabo de São Vicente.

uhofer / Pixabay

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1800 Kč, ubytování v Marseille Vás vyjde na 1 300 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a ve Faru seženete ubytování kolem 1 100 Kč.  Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.