Poznejte během jednoho týdně více měst v Evropě a zaleťte si na trip s odletem z Pardubic a návratem do Prahy. Poznáte okouzlující města jako jsou Londýn, následně Nice a trip zakončíte v Basileji. Multi-city letenky Vás vyjdou na 2 116 Kč.

Příkladový termín: 17.5. – 26.5.2018 

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně  si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího.  Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra.  Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Ubytování

Ubytování v centru Londýna vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Ubytování v Nice pořídíte už od 950 Kč pro dva na jednu noc a v Basileji se ubytování pohybuje od 1 400 Kč. Hledejte na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725Kč. na první ubytování.