Spojte dvě italské metropole s dovolenou na Sardinii za super cenu! Navštívíte Milán, užijete si krásy Sardinie a na zpáteční cestě navštívíte Neapol. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás vyjdou na 2 511 Kč.  Vydejte se na levný trip po Itálii během letních měsíců!

Příkladový termín: 24.5. – 4.6.2018 cestovní období: květen – červen     o prázdninách (červenec – srpen) je cena o 800 Kč dražší.

VÍCE TERMÍNŮ

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán neo zůstaňte v Bergamu, kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Sardinie

Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebok vyjížďky po okolí. žete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Neapol

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování

Ubytování se v jednotlivých městech liší, nicméně cena se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.