Vyražte s kamarády v létě na trip po 3 evropských městech. Podíváte se do Neapole, Benátek a Paříže. Zpáteční letenky Vás vyjdou na 2 635 Kč. Čím víc Vás poletí, tím levnější letenky budete mít.

Příkladový termín: 31.7.- 6.8. 2017    EASYJET

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Neapol  postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)trip-leto

Mapa tripu

Z Prahy poletíte do Neapole, kde strávíte celé dva dny, poté poletíte do Benátek, kde máte celý jeden den a poslední zastávkou Vašeho tripu bude Paříž, kde budete mít 3 dny na památky.

Praha – Neapol (2 dny) – Benátky (1 den) – Paříž (3 dny) – Prahatrip-leto-mapa

1. zastávka   –  NEAPOL 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

2. zastávka – Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

3. zastávka – Paříž 

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Ubytování

V Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč, v centru Benátek vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1200 Kč, v Paříži vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.

Napište nám do komentářů, jaká města byste rádi navštívili . Sestavíme Vám podobný itinerář na různé termíny 🙂