Vyražte s kamarády během podzimu na trip po 3 evropských městech. Podíváte se do Neapole, Benátek a Paříže. Zpáteční letenky Vás vyjdou na 3 063 Kč. Čím víc Vás poletí, tím levnější letenky budete mít. Za 5 dní navštívíte 3 velkoměsta.

Příkladový termín: 30.1.- 5.2. 2018    REZERVACE

Mapa tripu

Z Prahy poletíte do Neapole, kde strávíte celé dva dny, poté poletíte do Benátek, kde máte také dva dny a poslední zastávkou Vašeho tripu bude Paříž, kde budete mít 3 dny na památky.

Praha – Neapol (2 dny) – Benátky (1 den) – Paříž (2 dny) – Prahatrip-leto-mapa

1. zastávka   –  NEAPOL 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

2. zastávka – Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

3. zastávka – Paříž 

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Ubytování

Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč, v centru Benátek vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1200 Kč, v Paříži vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.