Vyražte během června na trip po 3 evropských městech. Podíváte se do Paříže, Benátek a Neapole. Multi-letenky vás vyjdou na 3 150 Kč. Čím víc Vás poletí, tím levnější letenky budete mít. Za 9 dní navštívíte 3 velkoměsta.

Příkladový termín: 2.6. – 11.6. 2018   cestovní období: červen

VÍCE TERMÍNŮ

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

 Paříž 

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Neapol 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování

Paříži vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč,  v centru Benátek se ubytujete od 1 200 Kč a v Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.