Spojte návštěvu Ženevy a Milána s dovolenou na Sardinii za super cenu! Navštívíte nejdříve Ženevu, užijete si krásy Sardinie a na zpáteční cestě navštívíte Milán. Multi-city letenky z Vídně a zpět do Ostravy Vás vyjdou na 2 119 Kč.  

Příkladový termín: 16.6. – 28.6.2018 cestovní období: květen – červen     o prázdninách (červenec – srpen) je cena o 800 Kč dražší.

VÍCE TERMÍNŮ

Ženeva

Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera. Na projití Ženevy vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.

Sardinie

Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebok vyjížďky po okolí. žete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Milán/Bergamo

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán neo zůstaňte v kouzelném Bergamu, kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

V Ženevě se ubytování pohybuje od 1 600 Kč, na Sardinii se ubytujete od 1 200 Kč a v Bergamu najdete ubytování od 1 000 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.