Vydejte se z Pardubic na trip po Evropě a navštivte 3 destinace během 10 dní! Podíváte se do Londýna, poté do Bilbaa a na závěr zrelaxujete v přímořském letovisku Alicante. Multi-city letenky z Pardubic pořídíte za 3 693 Kč.

Příkladový termín: 31.5.– 9.6.2018 cestovní období:  květen – červen

VÍCE TERMÍNŮ

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics a vyhledejte si nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města. Zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Bilbao

Bilbao  je největší město v Baskicku, autonomním společenství v severním Španělsku. Naleznete zde Guggenheimovo muzeum, největší atrakci Bilbaa, které bylo dostaveno v roce 1997. Nevynechejte ani staré město – Casco Viejo katedrálu sv. Jakuba a Plaza Nueva, kde můžete ochutnat některé z nejlepších pintxos – tapas ve městě. Zavítat můžete také na trh Ribera, kde najdete čerstvé ryby a zeleninu.  Hromadnou dopravou se pak můžete dostat i na pláž Playa Arrietara za městem.

Pexels / Pixabay

Alicante

Alicante se nachází na pobřeží Costa Blanca, které nabízí čisté moře a dlouhé písečné pláže. Nad městem najdete hrad Santa Barbara. Z Alicante si můžete udělat výlet do města Murcia či na druhou stranu do Valencie. Cestou se případně můžete stavit i v  přístavu Denía, odkud jezdí trajekty na Ibizu. Průvodce

By: Puntin1969

Ubytování

V Londýně seženete ubytování od 1 600 Kč,  v Bilbau se ubytování pohybuje kolem 800 Kč na noc pro 2 osoby a v Alicante od 1 100 Kč. Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.