Zaleť si do Basileje, do Nice a do Manchesteru z Prahy. Za všechny 4 letenky na trip 3v1 z Prahy zaplatíš dohromady pouze 2 391 Kč. Nejlevnější termíny jsou dostupné během září či října. 

Příkladový termín: 11. – 24.9. 2019 cestovní období: srpen, září a říjen

Vyhledejte si levný trip 3v1 z Prahy či okolí

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše o prázdninách, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

1. Zastávka (Basilej)

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem. Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

2. Zastávka (Nice)

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet i do vzdálenější Marseille či Avignonu.

3. Zastávka (Manchester)

Fotbaloví nadšenci by si určitě neměli nechat ujít prohlídku známého Old Trafford, další atrakcí je zámek Castlefield, Manchesterskou katedrálu,  zdejší muzeum vědy a techniky a největší park v Evropě –Heaton Park. V Manchesteru strávíte  necelé 2 dny.