Během září můžete podniknout skvělý trip po Evropě a navštívít tak známá města v Evropě během jednoho týdne. Multi-city letenky na trip 3v1 z Prahy během září se zastávkou v Miláně, Paříži a Amsterdamu vás budou dohromady stát 3 554 Kč.

Příkladový termín:  20.9.  – 3.10. 2019 cestovní období: září, říjenTrip 3v1 z Prahy během září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si Eurotrip 3v1 během podzimu nebo na kdykoliv

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.

Co navštívit v Miláně

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Co navštívit v Paříži

K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v Miláně seženete ubytování za 1 200 Kč  pro dva na jednu noc,  ubytování poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Hledejte na booking.comnebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.