Zaleťte si s kamarády na jarní Eurotrip a navštivte 3 evropské metropole najednou. Díky levným letenkám navštívíte hlavní město Spojeného království – Londýn, následně hlavní město Irska – Dublin a poslední zastávkou bude hlavní město Nizozemí – Amsterdam. Multi-city letenky s odletem z Pardubic a návratem do Prahy zakoupíte za 2 263 Kč. 

Příkladový termín: 26.3. – 3.4.2019   cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný jarní Eurotrip

Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Eurotripů FlighticsVyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek na trip po Evropě, třeba na celé léto s optimální dobou pobytu v každém městě.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Dublin

Druhou zastávkou je Dublin, hlavní město Irska. V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za 3.30 eur. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Gigglekid / Pixabay pod licencí CC

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1 800 Kč, v Dublinu kolem 1 200 Kč a v Amsterdamu kolem 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. Ubytování v hostelu vyjde na 500 Kč v jednotlivých městech.