Vydejte se do 3 velkoměst a zároveň na Kanárské ostrovy!  Navštívíte Londýn, poté objevíte krásy Kanárského ostrova La Palmanavštívíte hlavní město Katalánska – Barcelonu a nakonec se podíváte do Milána. Veškeré letenky z Prahy Vás budou stát 3 538 Kč.

Příkladový termín: 16.5. – 30.5. 2018  cestovní obodobí: duben – červen

VÍCE TERMÍNŮ

Londýn 

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

La Palma

La Palma je vulkanický ostrov v Atlanském oceánu a pátým největším ostrovem Kanárských ostrovů. Najdete zde pláže s černým pískem, národní park Caldera de Taburiente, kaňon Barranco de las Angustias a nejvyšší horu ostrova Roque de los Muchachos (2426 m), kde se nachází známá hvězdárna.

Schreib-Engel / Pixabay

 

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Milán

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

Ubytování 

Londýně seženete ubytování kolem 1 700 Kč, na ostrově La Palma a v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč a v Miláně/Bergamu se ubytování pohybuje od 1000 Kč pro dvě osoby na noc,  Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!