Zaleťte si na konci léta za dobrodružstvím po Evropě! Navštívite 5 evropských měst jako je Curych, Nice, Barcelona, Bordeaux, Milán a k tomu zrelaxujete na pár dní na Mallorce. Veškéré letenky Vás budou stát 4 759 Kč.

Příkladový termín: 23.8. – 7.9. 2017 REZERVACE

Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města s plánovanou dobou pobytu.

Curych

Největší město Švýcarska, které je zároveň ale také jedno z nejdražších měst Evropy. V Curychu si nenechte ujít Grossmunster, který leží u břehu řeky Limmat. Dále si nenechte ujít kostel Fraumunster, který je jednou z nejstarších budov v Curychu. Projděte se také po Bahnhofstrasse, kde najdete luxusní obchody s oblečením a hodinkami.

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry . Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra.  Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Mallorca

Malebné horské vesničky, dobré víno a jídlo  a hlavně moře! Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca, kde máte 2 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Bordeaux
Bordeaux je půvabné historické město, které leží na řece Garonne. V roce 2007 bylo zapsáno na seznam UNESCO. Nenechte si ujít historické centrum s náměstím Place de la Bourse, gotický chrám Saint – Michel a nezapomeňte také ochutnat místní víno.

Milán / Bergamo:  Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.
UBYTOVÁNÍ

Ubytování v Curychu  vychází na 1 noc pro dvě osoby na 1 800 Kč, ubytování v Nice pořídíte už od 950 Kč pro dva na jednu noc, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc, v Bordeaux od 1 200 Kč / noc a  ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Mapa tripu