Vydejte se na trip po Evropě! Navštivte Basilej, Barcelonu a Milán. Veškeré letenky z Prahy Vás budou stát jen 2 122 Kč. Během 7 dní si užijete atmosféru Milána, projdete si světoznámé památky Gaudího  a  poslední zastávkou bude švýcarské město na hranicích s Německem a Francíí – Basilej. To vše za necelý týden!

Příkladový termín : 28.2. – 7.3.2018        REZERVACEMilán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a  katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

By: Blok 70

By: Blok 70

Mapa celého tripu z Prahy

Poletíte z Prahy do Milána, kde strávíte jeden celý den a poté vyrazíte do Barcelony. V Barceloně budete mít 3 celé dny na prohlídku památek. Z Barcelony se vydáte do Basileje, kde Vás čeká poslední den na cestách. Z Milána následně poletíte zpět do Prahy. 

Ubytování 

Ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc. V Barceloně se ubytování pohybuje od 1200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování v centru Basileje vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč. /2 osoby. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.