Využijte kombinace  levných letenek od Wizzairu a Ryanairu a navštivte 3 italská města během jednoho týdne. Navštívíte Bergamo, Veronu a Benátky. Celkově Vás letenky, jízdenky na vlak i na autobus vyjdou na 1 207 Kč.

Příkladový termín: 17.1. – 22.1.

Odlet je z Prahy do Bergama za 398 Kč s Ryanairem dne 17.1. REZERVACE

V plánu je podívat se jen do Bergama, odkud pojedete autobusem do Verony. Pokud však chcete můžete si zajet i do 40 km vzdáleného Milána, můžete se tam zajet podívat za 5 eur s Terravision Poté se do Benátek dostanete přes Bolognu s Flixbusem od 1 eura.

Z Bergama pojedete společností Flixbus za 199 Kč do Verony dne 19.1., kde budete mít na památky zhruba den a půl. Z Verony se vydáte 21.1. do Benátek vlakemkde budete mít další jeden a půl dne do odletu do Prahy. Jízdenka Vás bude stát 230 Kč. Na letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Zpět poletíte do Prahy s Wizzairem dne 22.1. za 389 Kč. REZERVACE

Ubytování

Ubytování se v jednotlivých městech liší, nicméně cena se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby.Na ubytování v jednotlivých městech můžete využít Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.