Trip na konci června nikdy neomrzí. Zaletět si můžete do 3 velkoměst se zastávkou u moře. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás vyjdou na 3 148 Kč. Skvělá cena! Cenu letenek pořídíte díky kombinaci leteckých aerolinek Easyjet a Ryanairu.

Mapa tripu : Praha – Londýn (2 dny)  – Mallorca (4 dny) -Barcelona (3 dny)– Milán (2 dny) – Prahamall-lond-milan-bcn

Příkladový temín: 15. – 26.6.2017

Základem jsou letenky u Easyjet, kde pořídíte 4 z 5 letenek. Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Londýn postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)easy-mallorca

Poslední letenku zakoupíme u letecké společnosti Ryanair. Letenku z Palmy de Mallorca do Barcelony zakupte na 21.6.  za 20,22 eur. V přepočtu tedy za 546 Kč.mallorca-barca

První zastávkou bude Londýn. V Londýně  si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Na letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP. Viz článek

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Mallorca

Malebné horské vesničky, dobré víno a jídlo a navíc příjemných 20 stupňů Celsia lakají na aktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

Co navštívit v Miláně

V Mezi největší památky patří Duomo di Milano na náměstí Piazza del Duomo. Mezi další atrakce patří galerie a muzea. V Miláně postačí jeden den na veškeré památky.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1800 Kč,  v Barceloně se ubytování pohybuje od 1200 Kč,  na Mallorce se ubytujete od 1200 Kč, V Miláně se ubytování pohybuje od 1400 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 540 Kč!