Podnikněte s kamárády letní trip po Evropě a zaleťte si během prázdnin do 3  evropských velkoměst najednou. Díky levným letenkám navštívíte hlavní město Spojeného království – Londýn, následně hlavní město Irska – Dublin a poslední zastávkou bude hlavní město Nizozemí – Amsterdam. Multi-city letenky z Prahy zakoupíte za 2 899 Kč. 

Příkladový termín : 28.6. – 10.7.2018   cestovní období: červen – září

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač eurotripů FlighticsVyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek na trip po Evropě, třeba na celé léto s optimální dobou pobytu v každém městě.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Dublin

A jako poslední zastávkou je Dublin, hlavní město Irska. V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Gigglekid / Pixabay pod licencí CC

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1 600 Kč, v Dublinu kolem 1 200 Kč a v Amsterdamu kolem 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.