Spojte letní dovolenou v Chorvatsku s návštěvou Milána a Benátek. Zpáteční letenky z Prahy přes Milán do Chorvatska (Zadar, Dubrovník nebo Split) a zpět přes Benátky pořídíte na léto za 2 953 Kč. V Miláně a Benátkách zůstanete 1-2 dny. 

Příkladový termín: 22.7. – 30.7. 2018  cestovní období: červen – září

VÍCE TERMÍNŮ

Vybrat si za podobnou cenu můžete také na cestě tam  jen let s krátkým přestupem do Chorvatska, zpět pak  s 1-2 denní zastávkou v Miláně. Přiletět můžete do Zadaru, Split nebo Dubrovníku. Záleží na vás, jakou chorvatskou destinaci si vyberete 🙂  Pokud byste se chtěli zdržet v Chorvatku na delší dobu, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

1.zastávka: Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Chorvatsko

Chorvatsko je rozmanitá země – má krásné pláže, památky a malebná městečka.  Ať už poletíte jen na relaxační dovolenou nebo za památkami, v Chorvatsku si najdete své. Nenechte si uniknout historickou metropoli Záhřeb, malebné staré město Dubrovník, písečné pláže na ostrově Rab, krasová oblast v národním parku Krka, Plitvická jezera a nebo pohoří  Velebit.

3.zastávka: Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování

Ubytování se v jednotlivých městech liší, nicméně cena se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby. Ubytování v Chorvatsku se pohybuje od 800 Kč (2 os./noc). Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.