Navštivte 3 evropské destinace během léta a vydejte se s přáteli na nezapomenutelný trip po Evropě o prázdninách! Navštívíte Benátky, Basilej a Amsterdam během jednoho týdne. Multi-city letenky z Prahy a zpět Vás vyjdou na 2 584 Kč.

Příkladový termín: 8.8 – 15.8. 2018            cestovní období: červenec, srpen – září

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Benátky 

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

By: Blok 70

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Ubytování

V průměru se se ubytování  ve všech městech pohybuje kolem 1 300 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.