Vydej se za dobrodružstvím po Evropě za super cenu. Navštívíš 5 velkoměst  jako je  Hamburg, Londýn, Madrid, Toulouse a Milán.  Za všechny letenky zaplatíš jen 2 857 Kč a navíc poletíš před začátkem semestru. V každém městě strávíš jeden den až 3 dny.

Příkladový termín: 13.9. – 28.9. 2017  REZERVACE

Trip si můžeš naplánovat podle svých představ. Pokud chceš strávit jiný počet dní v každém městě či chceš letět přešs jiná velkoměsta, navštvit náš vyhledávač tripů po Evropě –  Flightics, který najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes zadaná města.

1.zastávka: Hamburg

Hamburg je druhé největší  přístavní město v Německu má rozhodně co nabídnout. Hamburg se pyšní nejen netradiční architekturou a  zelenými parky, ale také nádherným přístavem. V Hamburgu si nenechte ujít místní radnici, nepřeberné množsví muzeí a také kostel sv. Michaela.

2.zastávka: Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

3.zastávka: Toulouse 

Toulouse leží v jihovýchodní Francii odkud je to kousek do Pyrenií i ke Středozemnímu moři, V letních měsících na venkově kvete také levandule. Prohlídku byste měli začít na Place de Capitole, největším náměstí Toulouse, kde se každou středu konají bleší trhy. Nevynechejte ani baziliku sv. Saturnina a rozhodně si nenechte ujít jednu z místních kaváren.

4.zastávka: Madrid

V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je také Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou a Plaza Mayor. Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup zdarma. Z letiště do centra města se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka vyjde 3 eura, koupit si můžete 10 jízdenek za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur.

5.zastávka: Milán / Bergamo Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

Ubytování 

Ubytování v Hamburgu Vás vyjde na 1 200 Kč, v Londýně Vás vyjde ubytování  na 1490 kč/os., v  Toulouse  se ubytujete  od 1200 Kč  v Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc a poblíž centra Milána Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč. 

MAPA TRIPU