Podívejte  se během jednoho tripu do 3 různých destinací. Díky kombinaci leteckých společností můžete navštívit okouzlující Paříž, nádhernou Barcelonu a romantické Benátky najednou. Zpáteční letenky z Prahy zakoupíte za 3 704  Kč. 

Termín: 10.10 – 18.10. 2017  REZERVACEPokud budete chtít strávit jiný počet dní v každé destinaci, vyhledejte si možné kombinace na flightics.com

Plán trasy: Praha – Paříž (2 dny) – Barcelona (4 dny) – Benátky (2 dny) – Praha

Paříž

V Paříži strávíte 2 dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.  Nejvýhodnější variantou je balíček 10 jízdenek (carnet) za €11.10.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. V Barceloně se změnili podmínky pro vstup po parku Guell, nyní Vás sem nepustí bez lístku. Vstupné je 8 euro, musíte si ho však zakoupit online.

JoaquinAranoa / Pixabay

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování

Ubytování poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, v Barceloně se ubytujete od 1200 Kč a v Benátkách Vás vyjde ubytování na 1350 K .Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.