Zažijte dobrodružství po Evropě a navštivte během 12 dní více destinací! Poznáte hlavní město Skotska – Edinburgh, přeletíte do hlavního města Irska – Dublinu a poslední zastávkou bude hlavní město Anglie – Londýn. Za letenky s  odletem z Prahy a  příletem zpět do Pardubic zaplatíte 2 150 Kč.

Příkladový termín: 30.11. – 12.12. 2017 REZERVACE

Edinburgh

První zastávkou bude Edinburgh, hlavní město Skotska, které je od roku 1995 zaspsané na seznamu UNESCO. Nenechte si ujít Edinburgh castle, Hollyrood a další památky. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Další zastávkou je Dublin, hlavní město Irska. V Dublinu jednoznačně navštivteTemple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Poslední zastávkou bude hlavní město Velké Británie – Londýn. V Londýně nezapomeňte navštívit Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square. Z letiště v Londýně se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování

V Edinburghu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1300 Kč, v Dublinu se ubytování pohybuje od 1200 Kč pro dvě osoby na noc a v Londýně seženete ubytování za 1800 Kč. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Mapa tripu