Zažijte dobrodružství po Evropě a navštivte během 10 dní více destinací! Poznáte hlavní město Anglie – Londýn, přeletíte do hlavního města Skotska – Edinburghu a nakonec do hlavního města Irska – Dublinu. Za letenky s  odletem a  příletem zpět  do Pardubic zaplatíte 2 416 Kč. Na letišti můžete využít parkování u terminálu zdarma.

Příkladový termín: 16.9. – 26.9. 2017 REZERVACE

Nejdříve vyrazíte do hlavního města Velké Británie – Londýna. V Londýně nezapomeňte navštívit Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square. Z letiště v Londýně se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Další zastávkou je Dublin, hlavní město Irska. V Dublinu jednoznačně navštivteTemple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

 

Poslední zastávkou bude Edinburgh, hlavní město Skotska, které je od roku 1995 zaspsané na seznamu UNESCO. Nenechte si ujít Edinburgh castle, Hollyrood a další památky. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

 

Ubytování

V Dublinu se ubytování pohybuje od 1200 Kč pro dvě osoby na noc, v Londýně seženete ubytování za 1800 Kč a v Edinburghu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1300 Kč. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Mapa tripu