Zažijte dva dny v Paříži, 9 dní v Indii a další týden na Seychelách. Díky kombinaci letenek s Air Seychelles  a Easyjetem získáte super trip, kdy za necelých 20 dní navštívíte odlišné země. Letenky Vás budou stát  15 810 Kč. 

  1. REZERVACE

Praha – Paříž- Praha     Easyjet   12.11. -1.12.   2 141 KčPra-paris2. REZERVACE

Paříž -Bombaj -Seychely- Paříž   Skyscanner   14. -23.- 30.11.     13 669 Kčskys

První zastávka : Paříž 

V Paříži budete čekat na Váš let do Bombaje. Strávíte tu dva dny.  Navštivte Eiffelovu věž, Champs Elysées a Vítězný oblouk. Mezi další známé památky které neminout je Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Ubytování poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 830 Kč.

Druhá zastávka : Bombaj – Indie 

Byla by škoda nepřesunout se do jiného koutu Indie. Celkově budete mít 12 dní na poznávání Indie. Určitě nevynechte Bombaj, je skvělá.  Pro přelety v Indii můžete využít nízkonákladové společnosti, které lítají už od 800 Kč. Nízkonákladové společnosti :  Spicejet, IndiGOGOair

V Indii  navštivte Jaipur ( Růžové město) , Agra -Taj Mahal,  GOA – letovisko u moře či Ladakh– malý Tibet. Nutné je mít víza, která si můžete vyzvednout na indické ambasádě v Praze nebo zažádat online . Cena se pohybuje kolem 1 200 Kč. Více informací na MZV. Ubytování v Indii se pohybuje cenově kolem 500 Kč na noc pro dvě osoby. Více na booking

Poslední zastávkou jsou Seychely.  Exotická dovolená, kde strávíte necelý týden.Určitě byste neměli opomenout ostrov La Digue a Praslin. Na Seychely není nutné vízum, občasně kontrolují při vstupu do země  zpáteční letenky a Vaše ubytování na Seychelách. Seychely jsou celkově dražší, proto počítejte s vyššími výdaji. Ubytování se tu pohybuje od 1 500 Kč. Více na  na booking.com nebo na AIRBNB.