Pokud chcete prozkoumat Evropu křížem krážem, můžete se proletět a poznat tak nejlepší města v Evropě za super cenu. Zpáteční letenky z Prahy a zpět do Prahy přes Řím, Londýn, Edinburgh, Dublin, Lisabon, Bordeaux, Barcelonu a Milán pořídíte za 5 775 Kč.  Během 23 dní poznáte 8 evropských metropolí.

Příkladový termín: 10.10. – 3.11. 2017    REZERVACE

Pokud byste preferovali “klidnější trip” a navštívili třeba jen 3 velkoměsta v Evropě za super cenu – vyzkoušej náš vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

První zastávka – Řím

V Římě nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádhernýAndělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra.  Na Řím budete mít 4 dny.  Ubytování v Římě stojí kolem 900 Kč/ 2 os./noc na booking.com . Také můžete využít nabídky AIRBNB seslevou 530 Kč.

martieda / Pixabay

Londýn – zastávka druhá

V Londýně nezapomeňte navštívit Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square. Z letiště v Londýně se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP. V Londýně seženete ubytování kolem 1800 Kč . V Londýně strávíte dva dny. 

Unsplash / Pixabay

Edinburgh – zastávka třetí

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra. V Edinburghu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1 300 Kč. V Edinburghu strávíte 3 dny.

Dublin – zastávka čtvrtá

Dublin je hlavní město Irska, kde strávíte necelé 2 dny. V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města. V Dublinu se ubytování pohybuje od 1200 Kč pro dvě osoby na noc. 

Gigglekid / Pixabay

Lisabon – zastávka pátá

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium). V Lisabonu strávíte celé 2 dny a za ubytování na noc dáte kolem 600 Kč.

Bordeaux – zastávka šestá

Bordeaux je půvabné historické město, které leží na řece Garonne. V roce 2007 bylo zapsáno na seznam UNESCO. Nenechte si ujít historické centrum s náměstím Place de la Bourse, gotický chrám Saint – Michel a nezapomeňte také ochutnat místní víno. Strávíte zde 2 dny. Ubytování se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc.

Barcelona – zastávka sedmá

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. V Barceloně budete mít čas cca 3 dny.

Poslední zastávka – Milán

V Miláně strávíte přesně dva dny.  Milán je druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Ubytování se tu pohbyuje kolem 1 300 Kč na noc.

IgorSaveliev / Pixabay