Trip po Evropě: Amsterdam, Lisabon a Milán za 2 359 Kč

Užijte si začátek nového roku na cestách! Zpáteční letenky Vás vyjdou na 2 359 Kč. Nejdříve z Prahy navštívíte Amsterdam, poté přeletíte do Lisabonu a jako poslední zastávka bude Milán, odkud poletíte zpět do Prahy.

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Amsterdam postupně přidávejte následující letenky jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)

Příkladový termín : 15. – 22.1.2017 eurotripy

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete takéVondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária ( Lisboa Oceanarium)

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

delgrangeeric5 / Pixabay

delgrangeeric5 / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč. V Lisabonu seženete ubytování za 600 Kč  pro dva na jednu noc a ubytování v Miláně Vás vyjde na 1200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.